DB a Siemens Mobility představily první automatický vlak pod dohledem ETCS
Německé dráhy (DB) a společnost Siemens Mobility společně vyvinuly první vlak na světě, který se na železnici pohybuje sám. Dr. Richard Lutz, generální ředitel DB, a Dr. Roland Busch, generální ředitel Siemens AG, společně s Dr. Peterem Tschentscherem, starostou města Hamburk, představili vlak při jeho premiérové jízdě v rámci projektu Digital S-Bahn Hamburg. Vlak je…









