Mise Ministerstva dopravy do Ázerbájdžánu, Kazachstánu a Kyrgyzstánu
Cílem mise, které se zúčastní i zástupci českého železničního průmyslu, je navázat spolupráci s partnery z uvedených zemí. Konkrétní termín bude upřesněn později. Mise je organizována Ministerstvem dopravy.