ŠKODA DIGITAL

Adresa: Na Rovince 874, 720 00, Ostrava – Hrabová
Telefon: +420 720 808 571
E-Mail: digital@skodagroup.com
Web:www.skodagroup.com
Zaměstnanci: 132
Činnost: Nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií

Škoda Digital poskytuje komplexní služby v oblastech nadřazeného řízení (TCMS), automatického vedení vlaku (ATO), diagnostických, komunikačních a multimediálních systémů drážních vozidel. V současnosti také aktivně pracuje na vlastním antikolizním systému (ACS), který je jedním v prvních kroků ve vývoji autonomních vozidel.

Pro vývoj, nasazení, certifikaci a následnou podporu svých služeb a produktů disponuje velmi zkušenými týmy v Plzni, Praze, Zlíně a v Ostravě. Společnost je součástí Škoda Group.

Nasazení ověřených a spolehlivých digitálních technologií drážních vozidel neznamená jen dodávku elektronických zařízení a příslušného programového vybavení. Z tohoto důvodu společnost poskytuje svým partnerům komplexní služby, které s implementací moderních digitálních systémů souvisí. Škoda Digital nabízí jednotlivá i komplexní řešení včetně všech souvisejících služeb a řešení tzv. na klíč, které už nyní řídí mnoho vozidel v Evropě a Asii.

Základním principem práce Škoda Digital jsou kvalitně řízené projekty a výborná znalost procesů v oboru řízení drážních vozidel. U každého zákazníka a jeho konkrétního projektu individuálně a pečlivě analyzuje jeho potřeby. Následně volí takové postupy a činnosti, aby výsledkem bylo řešení, se kterým bude zákazník maximálně spokojen. Společnost ve své práci využívá bohaté zkušenosti svých odborníků a know-how prověřené v mezinárodním prostředí.