ŠKODA DIGITAL s.r.o.

Adresa: Moravská 797/85, 700 30 Ostrava – Hrabůvka
Telefon: +420 596 781 999
E-Mail: digital@skoda.cz
Web: www.skodadigital.cz
Zaměstnanci: 83
Činnost: Nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií

Společnost ŠKODA DIGITAL s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech nadřazeného řízení (TCMS), automatického vedení vlaku (ATO), diagnostických, komunikačních a multimediálních systémů drážních vozidel. V současnosti také aktivně pracujeme na antikolizním systému (ACS).

 

Pro vývoj, nasazení, certifikaci a následnou podporu, našich služeb a produktů, disponujeme velmi zkušenými týmy v Plzni, Praze, Zlíně a v Ostravě.

 

Jsme si vědomi, že nasazení ověřených a spolehlivých digitálních technologií drážních vozidel neznamená jen dodávku elektronických zařízení a příslušného programového vybavení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytovat našim partnerům komplexní služby, které s implementací moderních digitálních systémů souvisí. ŠKODA DIGITAL s.r.o. nabízí komplexní řešení včetně všech souvisejících služeb, řešení tzv. na klíč, nebo jen některé služby, které poptáváte.

 

Základním principem naší práce jsou kvalitně řízené projekty a výborná znalost procesů v oboru řízení drážních vozidel. U každého zákazníka a jeho konkrétního projektu individuálně a pečlivě analyzujeme jeho potřeby. Následně zvolíme takové postupy a činnosti, aby výsledkem bylo řešení, se kterým bude zákazník maximálně spokojen. V naší práci využíváme bohaté zkušenosti našich odborníků a know-how prověřené v mezinárodním prostředí. Mnoho vozidel v Evropě a v Asii je řízeno našimi řešeními.