ŠKODA DIGITAL S.R.O.

Adresa: Moravská 797/85, 700 30 Ostrava – Hrabůvka
Telefon: +420 596 781 999
E-Mail: digital@skoda.cz
Web: www.skodadigital.cz
Zaměstnanci: 70
Činnost: Vývoj, projekce, výroba, montáž a servis řídících a informačních systémů pro kolejová vozidla

ŠKODA DIGITAL s.r.o. je moderní nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií zejména pro vozidla skupiny ŠKODA TRANSPORTATION. Pružnou reakcí na potřeby klientů urychlujeme vývoj a posouváme skupinu ŠKODA TRANSPORTATION vstříc moderním technologiím nového tisíciletí. Úlohou firmy je zajištění nezávislosti skupiny ŠKODA TRANSPORTATION v oblasti vývoje, výroby a servisu TCMS (Train Control and Management System), diagnostických, komunikačních a multimediálních systémů.
 

Základním principem naší práce jsou kvalitně řízené projekty a výborná znalost procesů v oboru řízení drážních vozidel. U každého zákazníka a jeho konkrétního projektu individuálně a pečlivě analyzujeme jeho potřeby. Následně zvolíme takové postupy a činnosti, aby výsledkem bylo řešení, se kterým bude zákazník maximálně spokojen. V naší práci využíváme bohaté zkušenosti našich odborníků a know-how prověřené v mezinárodním prostředí. Mnoho vozidel v Evropě a v Asii je řízeno našimi řešeními.

 

Společnost ŠKODA DIGITAL s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech nadřazeného řízení (TCMS), diagnostických, komunikačních a multimediálních systémů drážních vozidel. Pro jejich vývoj, nasazení, certifikaci a následnou podporu disponujeme velmi zkušenými týmy v Plzni, Praze, Zlíně a v Ostravě.

 

Jsme si vědomi, že nasazení ověřených a spolehlivých digitálních technologií drážních vozidel neznamená jen dodávku elektronických zařízení a příslušného programového vybavení. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli poskytovat našim partnerům komplexní služby, které s implementací moderních digitálních systémů souvisí. ŠKODA DIGITAL s.r.o. nabízí komplexní řešení včetně všech souvisejících služeb, řešení tzv. na klíč, nebo jen některé služby, které poptáváte.

 

KOMPLEXNÍ NABÍDKA

Vyvíjíme a vyrábíme řídicí, diagnostické, komunikační a multimediální systémy drážních vozidel. V tomto oboru vytváříme komplexní projekty, dodáváme celková řešení a poskytujeme související služby.

 

VLASTNÍ KNOW HOW

Námi dodávané výrobky i řešení jsou našimi vlastními řešeními, která jsou založena na dlouholetých znalostech a zkušenostech, nabytých z mnoha uskutečněných projektů v Evropě a Asii.

 

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

Nabízíme robustní, modulární a flexibilní řešení, která je možno konfigurovat na základě potřeb a bližší specifikace zákazníka.