ČD ‑ Telematika a.s.

Adresa: Pod Táborem 369/8a, 190 00 Praha 9
Telefon: +420 972 225 555
E-Mail: cdt@cdt.cz 
Web: www.cdt.cz
Zaměstnanci: Více než 500
Činnost: Velkoobchodní služby v oblasti ICT, včetně telekomunikačních služeb pro železniční přepravu

ČD ‑ Telematika a.s. realizuje komplexní projekty v drážním prostředí. S rozvojem v oblasti ETCS (European Train Control System) se společnost zařadila mezi přední dodavatele v této oblasti a společně s partnery vybavuje vlaky moderními zabezpečovacími technologiemi, jež mimo jiné využívají i evropský standard GSM-R.

 

Společnost je rovněž významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími 24/7 servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat. Pro kraje a města je partnerem v oblasti chytrých řešení.

 

Od svého založení v roce 1994 si za dobu 30 let působení na českém ICT trhu vybudovala ČD ‑ Telematika pozici jednoho z největších dodavatelů velkoobchodních telekomunikačních služeb, kde působí jako stabilní společnost s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci staví své úspěchy.